Handmade šperky, handmade náušnice a mnoho dalších originálnich šperkov

Ako jediná myšlienka ovplyvnila to čo tvorím

18 Feb, 2020By Earlandia
Ako jediná myšlienka ovplyvnila to čo tvorím - Obrazok

Ako to celé začalo...

Na začiatku bola šnúrka a odhodlanie ...

Poznáte ten pocit, keď vás niečo začne baviť tak, že neviete prestať. Tento pocit som zažila pred viac ako tromi rokmi a trvá dodnes. Je možné robiť niečo tak často a tak dlho ? Áno, dá sa to.

Pred tromi rokmi mi skrsla v hlave myšlienka vytvoriť si povestnou soutache technikou svoje vlastné náušnice, ktorých výroba sa mi zdala strašne zložitá. Na ten moment nikdy nezabudnem, pamätám si ako by to bolo včera. Bolo 6. júna, krásne horúce letné počasie a ja som sa rozhodla, že navštívim kreatívne potreby a galantériu. Moja prvá kúpená soutache šnúrka bola šedá, hnedá a béžová a v handmade potrebách som si dokúpila pár korálikov a zvláštnu pravdepodobne veľmi hrubú šnúrku ( asi na náramky ), ktorá (teraz to už viem) nebola vhodná na zošívanie šnúrok.

80EF8DAB-0E5D-4CAF-A3EF-1EAFFE478B56.jpeg

Samozrejme som nezabudla ani na lepidlo, ktoré som tiež nezvolila najšťastnejšie pretože vôbec nedržalo. Po troch dňoch pokúšania sa dostavil prvý výsledok mojej práce. Neboli dokonalé, veď posúďte sami, ale aj tak som na ne bola neskutočne hrdá, pretože boli moje. A vtedy prišlo to nadšenie, ktoré trvá dodnes. A poviem vám pravdu, je to hobby pri ktorom netuším ako rýchlo beží čas. Vo chvíli, keď si sadnem za moju pracovnú dosku, ako keby všetko okolo mňa zastalo a neexistuje nič, okrem mojej kreativity v ktorej sa mixujú najrôznejšie návrhy spojenia šnúrok a korálikov, ktoré vytvoria originálne umelecké dielo.

D50583E2-BF3F-4AC2-9F5B-5DAB69F9EBD9.jpeg

Napriek tomu, že tvorbe šperkov sa venujem každý deň, neprestáva ma to baviť. Práve naopak, mám pocit, že moja vášeň neustále narastá.